محل تبلیغات شما
پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت حجت‌الاسلام و المسلمین حبیبی 
۱۳۹۸/۱۲/۱۸

Image result for پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت حجت‌الاسلام و المسلمین حبیبی
حضرت آیت‌الله‌العظمی ‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت عالم پرهیزگار و خدمتگزار جناب حجت‌الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ محسن حبیبی را تسلیت گفتند.
متن پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب اسلامی به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
درگذشت عالم پرهیزگار و خدمتگزار جناب حجت‌الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ محسن حبیبی رحمهًْ‌الله علیه را به خاندان محترم و مکرّم ایشان و به همه‌ی ارادتمندان و شاگردان و مستفیضان از محضرشان تسلیت عرض می‌کنم. خدمات ارزنده‌ی ایشان چه در محیط دانشگاه و چه در مدرسه‌ی علمیه‌ی مجتهدی (ره) و چه در عرصه‌های عمومی مایه‌ی علوّ درجات این عالیقدر خواهد بود ان‌شاءالله. رحمت و مغفرت الهی برای آن مرحوم و صبر و اجر برای بازماندگان از خداوند متعال مسألت می‌کنم.
سیّدعلی ‌ای
۱۵ اسفند ۱۳۹۸

رئیس‌قوه قضائیه: اصلی‌ترین راهکار پیشگیری از فساد شفاف‌سازی نظام اقتصادی کشور است ۱۳۹۸/۰۷/۲۹

فرمانده ارتش: جت ایرانی «یاسین» محصول خودباوری و غلبه بر تحریم‌هاست ۱۳۹۸/۰۷/۲۹

رئیس‌جمهور آمریکا: اوباما، هم سوریه را از دست داد هم یک میلیون نفر را به کشتن داد / پمپئو: اتفاقی که برای کُردهای سوریه افتاد برای اسرائیل نمی‌افتد! ۱۳۹۸/۰۷/۲۹

تسلیت ,انقلاب ,رهبر ,حجت‌الاسلام ,۱۳۹۸ ,حبیبی ,چه در ,پیام تسلیت ,تسلیت رهبر ,و خدمتگزار ,پرهیزگار و ,جناب حجت‌الاسلام والمسلمین ,معظم انقلاب اسلامی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

bailadersvers risnetempbud neufreeswoodbgu nicaselfca مجاهد Marjorie's page معرفی جاذبه های گردشگری آنتالیا klonhudbaca سرزمین رویا های من James's site