محل تبلیغات شما
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس تشریح کرد:
 در جلسات بحث با یکی از سران فتنه چه گذشت؟  
۱۳۹۸/۰۷/۲۸
حجت‌الاسلام ذوالنوری می‌گوید که در یکی از جلسات گفتم؛ بگویید آنهایی که بانک و ماشین، آتش زدند، آدم کشتند، پایگاه بسیج را خلع سلاح کردند و مسجد آتش زدند به ما مربوط نیست و از آنها حمایت نمی‌کنیم، آقای گفت: به من چه که بگویم!
خبرگزاری مهر در گفت‌وگویی تفصیلی با حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری، رئیس کمیسیون امنیت ملی و ت خارجی مجلس به مسایل مختلفی پرداخته است؛ از جریان شناسی صدر انقلاب و ویژگی‌های خط سازش و نفاق تا نقل خاطراتی از ایام فتنه 88 و همچنین برجام.
نماینده مردم قم در پاسخ به این سؤال که آیا از استدلال‌های سران فتنه در مورد اصرار بر ادامه اعتراضات غیرقانونی اطلاع دارید؟ اخباری منتشر شده است که شما با یکی از سران فتنه دیدارهایی داشته اید.» گفته است: بله، من استدلال‌های آنها را شنیده‌ام اما استدلال‌های بی‌پایه و اساسی است. روز عاشورا توهینی به ساحت حضرت اباعبدالله اتفاق افتاد. بنده برای کاری به استان بوشهر رفته بودم. خبرنگاری به من زنگ زد و گفت، شما فکر می‌کنید آقای و توهین به ساحت امام حسین(ع) را محکوم می‌کنند؟ بنده پاسخ دادم به هیچ عنوان چنین اتفاقی نخواهد افتاد. متدینین به‌زودی خط خود را از این افراد جدا خواهند کرد، اما و نمی‌خواهند غربگرایان را برنجانند لذا این اقدام را محکوم نخواهند کرد.»
ذوالنوری سپس افزوده است: جنس فتنه و خط سازش یک جنس است. آقای خاتمی ‌وقتی جامعه مدنی را مطرح کرد، مقام معظم رهبری به ایشان تذکر دادند، بعد از آن یک جمله آقای خاتمی ‌گفت که جامعه مدنی ریشه در مدینهًْ‌النبی دارد، غربگرایان علیه آقای خاتمی ‌موضع‌گیری شدیدی کردند و گفتند که  مدینهًْ‌النبی یعنی چه! جامعه مدنی ریشه در سکولاریسم و لیبرالیسم دارد، آقای هم در ایام فتنه یک‌بار در مورد شهیدان عاشورا صحبت کردند و آنها را خداجو خواندند. هجمه بزرگی علیه ایشان از سوی جریان غربگرا رقم خورد.»
نماینده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی یادآور شد: این جمله را آقای گفت و بعد از آن رسانه‌های اصلاح‌طلب و ضدانقلاب هجوم سنگینی به وی آوردند که خداجو یعنی چه؟ چون این‌ها سکولار هستند، آقایان و هم تا می‌دیدند مشتری‌شان می‌خواهد بپرد، کاملاً سکوت می‌کردند، سران فتنه با علم، موضعشان را با سکولارها و ضدانقلاب‌ها تفکیک نکردند، این پیوند کاملاً وجود داشت و اما مصداق روشنش، صحبت بنده با آقای است، بنده به آقای گفتم کار شما مورد حمایت رسانه‌های ضدانقلاب است.»
ذوالنور در پاسخ به این پرسش که این جمله را که کار شما مورد حمایت رسانه‌های ضدانقلاب است؛ چه زمانی به ایشان گفتید؟» تصریح می‌کند: هنوز راهپیمایی ۹ دی انجام نشده بود. تابستان بعد از انتخابات، آقای در قم گیر افتادند، من برای رهاسازی و نجات ایشان از آن حادثه تلاش کردم. بعد از آن با ایشان از ساعت حدود ۱۲ شب تا ۴ صبح دو نفری بحث کردیم. در آن بحث به ایشان گفتم آقای شما یک سایت ضدانقلاب و جریان ضدانقلاب پیدا کنید که پشت‌سر فتنه نیامده باشد. از سران نظام سلطه و حمایت آنها اعلام برائت کنید، چرا خطتان را از این‌ها جدا نمی‌کنید؟ گفتند؛ به من چه آنها حرفی زده‌اند، به من چه ارتباطی دارد؟ گفتم این ارتباط دارد یا شما آنها را قبول دارید یا ندارید، اگر قبول ندارید، بگویید آنها از ما جدا هستند. بگویید آنهایی که بانک و ماشین، آتش زدند، آدم کشتند، پایگاه بسیج را خلع سلاح کردند و مسجد آتش زدند به ما مربوط نیست و از آنها حمایت نمی‌کنیم، آقای گفت: به من چه که بگویم، به من مربوط نیست. اگر من یا شما یا هرکس دیگری باشد می‌گویید، من راهم این است، موضوع اعتراضم این است و اینها به من مربوط نیست، من اعلام برائت می‌کنم و خودم را تبرئه می‌کنم.»
ذوالنوری در ادامه افزوده است: مباحث ما متفاوت بود، چون روی شخص من کمی ‌حساسیت وجود داشت، برای بعضی‌ها مهم بود که بدانند. لذا مباحث، مباحث خوبی بود، البته من هنوز هم بسیاری از مطالب آن جلسات را جایی نگفته‌ام، چون آقای می‌گفت: راضی نیستم شما بعضی از مطالب را بیان کنید. ما هم به‌عنوان امانت حفظ کردیم، بعضی از مطالبی را که از نگاه من قابل بازگو کردن بود را فعلا بیان نکرده‌ام، گوشه‌هایی از صحبت‌ها را در جاهایی گفته‌ام، به‌ویژه خیلی‌ها تلاش می‌کردند که اطلاعات این دیدار اخیر یا اصل دیدار را به دست آورند. من بنا نداشتم که بیان کنم، آن اوایل حتی سعی کردم اصل دیدار را رسانه‌ای نکنم ولی با گمانه‌زنی‌ها و اطلاعات جسته و ‌گریخته رسانه‌ای‌اش کردند، مطالبش را من بیان نکردم، مطالب بسیار مهمی ‌در این دیدارها اتفاق افتاد، خلاصه اینکه جناب آقای خودشان هم قبول داشتند که این دو جریان (غربگرا و فتنه) کاملاً به هم گره خورده است و هیچ دلیلی هم برای تفکیک مسیرشان از این جریان نمی‌دیدند.»

رئیس‌قوه قضائیه: اصلی‌ترین راهکار پیشگیری از فساد شفاف‌سازی نظام اقتصادی کشور است ۱۳۹۸/۰۷/۲۹

فرمانده ارتش: جت ایرانی «یاسین» محصول خودباوری و غلبه بر تحریم‌هاست ۱۳۹۸/۰۷/۲۹

رئیس‌جمهور آمریکا: اوباما، هم سوریه را از دست داد هم یک میلیون نفر را به کشتن داد / پمپئو: اتفاقی که برای کُردهای سوریه افتاد برای اسرائیل نمی‌افتد! ۱۳۹۸/۰۷/۲۹

آقای , ,فتنه ,هم ,ایشان ,سران ,آقای ,به من ,سران فتنه ,یکی از ,از سران ,رئیس کمیسیون امنیت ,حمایت رسانه‌های ضدانقلاب ,آنها حمایت نمی‌کنیم، ,مورد حمایت رسانه‌های

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اینجا همه چی درهمه clinonsulrext عشق 1 طرفه وب سایت رسمی سرتیپ قاسم فراوان Shawn's collection زندگی سوی کمال 搖搖行復止 بزرگترین مرکز دانلود علمی آموزشی خاندان قنواتی بورس یار